VI respublikinis muzikos mokyklų jaunųjų smuikininkų festivalis „Dainos ir šokiai smuikui”

Pirmasis žiemos šeštadienis plačiai atvėrė Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos Vargonų salės duris smuiko muzikos mylėtojams iš visos Lietuvos. Dainų ir šokių ritmu sukosi virš šešiasdešimt solistų ir ansamblių numerių. Gerą popietę trukęs koncertas stebino profesionalumu ir muzikine įvairove.

Klausytojai turėjo galimybę išgirsti svečių iš Vilniaus rajono Rudaminos meno mokyklos, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos, Vilniaus rajono Nemenčinės muzikos mokyklos ir Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos bei Balio Dvariono muzikos mokyklos auklėtinių koncertą. Renginio ,,vinimi”  tapo du išskirtiniai kolektyvai – Mažųjų atlikėjų ansamblis, kurio būrį sudaro apie 40 vaikų ir entuziastingasis Jaunųjų smuikininkų ansamblis.

Šis Smuiko metodinės grupės organizuojamas renginys kasmet ženkliai  paauga, pritraukdamas vis daugiau dalyvių. Pakili šventinė nuotaika, draugiška bendruomenė ir puiki organizacija kaskart užtikrina įkvepiančią patirtį atlikėjams ir nepamirštamus įspūdžius publikai.

Festivalis pamažu tampa gražia tradicija pasitinkant Kalėdinių renginių maratoną. Smuiko skyrius ir toliau kvies į puikius renginius, kuriais šis gruodis bus tikrai turtingas.