Rusnės Gocentaitės dailės paroda

Kviečiame į buvusios mūsų mokyklos mokinės Rusnės Gocentaitės dailės parodą II aukšto foje.

RUSNĖ GOCENTAITĖ

Rusnė Gocentaitė, gimusi 2002 metais Vilniuje, yra talentinga menininkė ir muzikantė. 2010 iki 2020 metų Rusnė mokėsi groti fortepijonu Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje, dirbdama su mokytoja Ina Masiuliene. 2009 metais, įstojo į Mikalojaus Konstantino Čiurlionio meno mokyklą, kur mokėsi dailės iki 2021 metų.

2017 metais Rusnė įstojo į prestižinę „Skalvijos” kino akademiją, kurios studijas baigė 2019 metais, apdovanota „Skalvijuko” prizu už išskirtinį pasiekimą. 2021 metais ji pradėjo studijas Paryžiaus Aukštojoje nacionalinėje dailės mokykloje (École nationale supérieure des beaux-arts) ir šiuo metu rengia savo bakalauro darbą.

Artėjant ateinantiems metams, Rusnė planuoja atlikti keletą praktikų su įžymiais menininkais ir mokslininkais Čilėje. Šios praktikos suteiks jai ne tik vertingos patirties, bet ir įkvėps naujoms kūrybinėms idėjoms.