Luko violetinis ir oranžinis koncertai

Lukas Ališauskas – Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės mokyklos mokinys, kur jau trejetą metų mokosi muzikos subtilybių pas dainavimo mokytoją Sonatą Kudžmienę bei sėkmingai tobulėja pūsdamas lietuvių nacionalinį instrumentą birbynę mokytojo Nerijaus Martinaičio klasėje.

Per šiuos metus Lukas jau sukaupė nemažą patirtį įvairiose scenose pasirodydamas tiek solo, tiek kartu su savo šeima, kurioje muzikuoja sesė Akvilė bei scenos profesionalai muzikai – mama kanklininkė Aistė Bružaitė ir tėtis birbynininkas Egidijus Ališauskas.

Kviečiame į pirmąjį Luko Ališausko koncertą-rečitalį, kuris, tikimės, sušildys jūsų širdis ypatinga muzika, puikia emocija, profesionaliu muzikavimu bei įdomiais sąskambiais. Te skamba Luko balsas bei birbynė!