Asmens duomenų apsauga

Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos Duomenų apsaugos pareigūno paslaugas teikia UAB „Duomenų apsaugos tarnyba“, el. pašto adresas: dvarionomokykla@dat.lt; tel. Nr.: +370 5 207 79 26.

Duomenų apsaugos pareigūno pagrindinės funkcijos – padėti užtikrinti atitiktį Reglamentui (ES) įskaitant, bet neapsiribojant:
Dalyvauti klausimų, susijusių su asmens duomenų apsauga sprendime;
Teikti konsultacijas duomenų apsaugos srityje;
Padėti duomenų įgyvendinti duomenų subjektų teises.

Jeigu turite klausimų, problemų, rekomendacijų, susijusių su asmens duomenų apsaugos užtikrinimu Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje mokykloje, prašome kreiptis šiais kontaktais: el. p.: dvarionomokykla@dat.lt; tel. Nr.: +370 5 207 79 26.

Asmens duomenų apsaugos politika
Svarbi informacija apie tai, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie darbuotojus
Informacinis pranešimas dėl vaikų, tėvų duomenų tvarkymo
Informacinis pranešimas interneto svetainės dvarionomokykla.lt lankytojams