Lietuvos vaikų ir jaunimo chorų festivalis „Skambantys šilai“

Balandžio 20 d. Visagine įvyko Lietuvos vaikų ir jaunimo chorų festivalis „Skambantys šilai“, skirtas Dainų šventės šimtmečiui paminėti. Jame dalyvavęs choras „Andante“ (vadovė  A. Stankevičienė, chormeisterė R. Pažusienė, koncertmeisterė P. Sulžickytė) pristatė nuotaikingą programą. Festivalio koncertą vainikavo visų penkių chorų vieningu balsu atliekama  galinga „Žmonės ant kalnų“ daina.

Festivalis sutapo su visoje Lietuvoje vykusiu nacionaliniu miškasodžiu. Ir mes, kartu su kitais kolektyvais, pasodinome choro Andante ąžuoliuką, kuris papuošė Visagino miestą ir ilgus metus primins dainuojančią Lietuvą, vienybę ir stiprybę.  O mūsų chorui „Andante“ ir visai mokyklai – bendrystę ir pasididžiavimą. Būtinai aplankysime ir pažiūrėsime, kaip auga mūsų ąžuoliukas.