Lenkų muzikos festivalis

Šių metų gegužės 10 ir 15 dienomis mokykloje įvyko gražus muzikinis renginys – Lenkų muzikos festivalis. Renginio sumanytoja ir pagrindinė organizatorė – fortepijono mokytoja Elena Namajūnienė. Jai talkino Lenkijos instituto Vilniuje atstovas Andrzej Kerulis. Koncertus vedė mokytoja Enrika Džiaugienė.

Koncertuose dalyvavo gausus būrys mokyklos jaunųjų atlikėjų. Juose skambėjo lenkų kompozitorių kūriniai vokalui, chorams, fortepijonui ir kitiems instrumentams.

Baigiamąjame festivalio koncerte dalyvavo Lenkijos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvos Respublikoje Konstanty Radziwiłł su žmona ponia Joanna, ponia Dorota Mamaj – ambasados ministrė patarėja – Lenkijos instituto Vilniuje direktorė, Lenkijos instituto Vilniuje atstovas Andrzej Kerulis, svečiai iš Vilniaus miesto savivaldybės. Festivalio dalyvius pasveikino Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos direktorė Irena Karsokienė, Lenkijos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvos Respublikoje Konstanty Radziwiłł. Atlikėjai apdovanoti atminimo dovanėlėmis. Koncertą filmavo TVP Wilno.

Festivalio akimirkos.