Nacionalinis Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas

Džiaugiamės, jog Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokiniai turėjo galimybę atstovauti mokyklą ir sudalyvauti 2026 m. gegužės mėn. 15 dieną XXIV nacionaliniame Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkurse. Konkursas vyko Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje. Profesionalūs pasirodymai ir nuoširdus mokytojų darbas atnešė puikius rezultatus:

LAUREATĖS:

MILDA VALATKEVIČIŪTĖ
(kanklės, mokytoja Aistė Bružaitė, koncertmeisterė Vaiva Blažienė);

AGOTA KUPSTAITYTĖ
(smuikas, mokytoja Loreta Pugačiukienė, koncertmeisterė Kotryna Grigienė).

DIPLOMANTĖS:

NIKOLAJA IVANOVA-PANKOVA
(smuikas, mokytoja Irina Kirzner, koncertmeisterė Kotryna Grigienė);

RUSNĖ PŪRAITĖ
(kanklės, mokytoja Aistė Bružaitė, koncertmeisterė Vaiva Blažienė);

MORTA ANELĖ TRIMONYTĖ
(kanklės, mokytoja Aistė Bružaitė, koncertmeisterė Vaiva Blažienė);

UGNĖ SAROČKAITĖ
(kanklės, mokytoja Aistė Bružaitė, koncertmeisterė Vaiva Blažienė).

PADĖKOS:

ALEKSANDRA KISLOVA
(smuikas, mokytoja Irina Kirzner, koncertmeisterė Kotryna Grigienė);

DOVYDAS VIPARTAS
(smuikas, mokytoja Danutė Serbentienė, koncertmeisterė Elvyra Knižnikovaitė- Būrė);

GINTARĖ VIPARTAITĖ
(smuikas, mokytoja Danutė Serbentienė, koncertmeisterė Elvyra Knižnikovaitė- Būrė).