2026 m. birželio 5 d. (penktadienį) 17.30 val. Rožių sodo koncertinėje erdvėje.
17.00 val. kviečiame visus absolventus ir mokytojus fotografuotis bendrai nuotraukai ant laiptų prie įėjimo į mokyklą.
Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.