Mokyklos baigimo pažymėjimų įteikimo šventė

2026 m. birželio 5 d. (penktadienį) 17.30 val. Rožių sodo koncertinėje erdvėje.
17.00 val. kviečiame visus absolventus ir mokytojus fotografuotis bendrai nuotraukai ant laiptų prie įėjimo į mokyklą.