Tęstinis renginys „Viva la Viola”

Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje buvo duotas startas naujam tęstiniam renginiui „Viva la Viola“. Pagrindinis šios iniciatyvos tikslas – vienyti bei palaikyti visus pradiniame etape altu grojančius Lietuvos jaunuosius muzikantus.
Pirmajame ciklo koncerte savo meistriškumą demonstravo ir Vilniaus muzikos mokyklos „Lyra“ auklėtiniai (mokytojo Gyčio Žukausko alto klasė).
Organizatoriai jau kuria planus ateinantiems metams. Kitų metų renginio programą ketinama išplėsti: klausytojų bei dalyvių lauks edukacinė paskaita apie violos istoriją, vertingos meistriškumo pamokos ir tradicinis koncertas.
Dalinamės renginio akimirkomis.