Koncertas „Kelionė į Ameriką”

2023 m. sausio 28 d. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje įvyko Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos choro „Viva Voce” (vadovai Virginija Katinienė, Raimondas Katinas, chormeisterė Elvyra Pliopienė, choro vokalo mokytoja Agnė Stančikaitė, koncertmeisteris Dainius Jozėnas) ir LN filharmonijos ansamblio „Musica Humana” (meno vadovas ir dirigentas Robertas Beinaris) bendras koncertas „Kelionė į Ameriką”. Koncerte skambėjo instrumentinė muzika ir pačios gražiausios amerikiečių kompozitorių dainos chorui, taip pat chorui ir ansambliui Raimondo Katino, Gedimino Kviklio aranžuoti kūriniai. Koncertui dirigavo choro „Viva Voce” vadovas Raimondas Katinas. Fortepijonu pritarė koncertmeisteris Dainius Jozėnas.

Nuotraukos Dmitrijaus Matvejevo.