Koncertas „Pavasaris atėjo”

Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla kviečia visus į koncertą „Pavasaris atėjo“, kuris vyks SENEVITA bendruomenėje. Atvykstame pasidalinti dainomis, šiluma ir gera pavasariška nuotaika.