Vilniaus miesto muzikos mokyklų koncertas ,,Fortepijoninių pjesių paletė“

2023 metų kovo 14 dieną Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje skambėjo tęstinio edukacinio projekto ,,Klavyrinės muzikos žanrai“ trečiosios programos koncertas ,,Fortepijoninių pjesių paletė“. Koncertas atskleidė programos aktualumą ir žavesį, akivaizdžiai pademonstravo įgyvendintus programos tikslus bei uždavinius – skatinti fortepijono pedagogų ir moksleivių domėjimąsi įvairių epochų ir žanrų pjesėmis, lavinti vaiko muzikinį mąstymą ir kūrybiškumą, supažindinti su neprograminių pjesių įvairove, jų vystymosi raida, komponavimo principais ir stilistika, praturtinti fortepijono dalyko pedagoginį repertuarą rečiau atliekamomis įvairių epochų pjesėmis, kelti pedagogų dalykines kompetencijas, skatinti mokytojų pasidalinimą gerąja patirtimi.

Koncerte muzikavo Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos, Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos, Vilniaus muzikos mokyklos ,,Lyra“, Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos, Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos jaunieji pianistai. Pilnut pilnutėlė konservatorijos salė liudijo atlikėjų meilę muzikai, tėvelių palaikymą, mokytojų entuziazmą, o puikusis Stainway&Sons fortepijonas išraiškingai pasakojo klavyrinės muzikos istoriją per jaunųjų muzikų atliekamas pjeses. Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos ir Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos bendradarbiavimas visuomet džiugus, efektyvus, prasmingas.