Šv. Mišios ir sakralinės muzikos popietė

Spalio 25 d. Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Nekalto Prasidėjimo bažnyčioje (Žvėryno parapija) skambėjo sakralinė muzika. Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos choras „ANDANTE“ – vadovė Auksė Stankevičienė, chormeisterė Regina Pažusienė, koncertmeisterė Patricija Sulžickytė sukvietė gausų būrį tėvelių ir parapijos lankytojų Į šv. Mišias ir sakralinės muzikos popietę. Koncerte taip pat dainavo  mokytojos Juditos Leitaitės  mokinės Grytė, Agata ir Domilė, koncertmeisterė Laimutė Tamošiūnienė.

Visi buvo sužavėti choro atliekamomis giesmėmis, puikiu repertuaru ir sukurta ypatinga nuotaika Vėlinių išvakarėse.

Smagu buvo matyti pilną bažnyčią, prigužėjusių tėvelių, senelių, broliukų, sesučių. Klebono ištarti šilti žodžiai ir palinkėjimai „giedantiems angelėliams“, nuostabi, pakili atmosfera suteikė visiems vakaro dalyviams bei klausytojams didelį džiaugsmą, vidinę ramybę ir prasmingą bendrystę.