Čekų muzikos festivalis

Gegužės 15 ir 17 dienomis vyko jau tradiciniu tapusio Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos ir Lietuvoje reziduojančių ambasadų bendras projektas – festivalis. Šiemet moksleiviai ir mokytojai turėjo progą pristatyti čekų kompozitorių kūrinius.  Atrankiniame koncerte dalyvavo apie 70 moksleivių. Baigiamąjį festivalio koncertą klausė ir Čekijos ambasados darbuotojai, o dalyviams buvo įteiktos atminimo dovanėlės. Dėkojame visiems dalyviams, jų mokytojams, festivalio organizatorei Elenai Namajūnienei, koncerto vedėjai Enrikai Džiaugienei.
Tai reikšmingas ir svarus renginys siekiant praplėsti pedagoginį repertuarą, susipažinti su rečiau atliekamais čekų kompozitorių kūriniais tiek fortepijonui, tiek vokalui, styginiams instrumentams, chorui.