Atbėga elnias devyniaragis

Prisiminus senąsias advento ir šv. Kalėdų tradicijas…

Prabėgusių 2022-ųjų metų pabaigoje, belaukiant gražiausių žiemos švenčių, mūsų mokyklos Vargonų salėje vyko 1-4 klasių vakaronė „Atbėga elnias devyniaragis“. Joje susirinkę moksleiviai dainavo senąsias advento ir šv. Kalėdų dainas, žaidė advento žaidimus ir klausėsi senųjų papročių istorijų. Salėje susirinkę svečiai, klausydamiesi šauniųjų vakaro dalyvių, galėjo įsitikinti, koks platus ir unikalus gyvuojančių tradicijų pasaulis nuo seno lydi lietuvių tautą.

Vakaronę vedė vyresnių klasių moksleiviai Rugilė Klimaitytė, Elena Jarockytė ir Karolis Gavėnavičius. Dalyvius parengė Teorinių dalykų metodinės grupės mokytojai Enrika Džiaugienė, Jūratė Kučinskaitė, Rita Vaišytė-Šumskienė, Justina Račinska, Regina Sudnikavičienė, Daiva Zakarienė, Svetlana Puidokienė ir Ignas Gudelevičius.