Sveikiname IV respublikinio muzikos ir meno mokyklų festivalio „Linksmasis pratimėlis” dalyvius!

Šiais metais vasario mėnesį vyko jau IV respublikinis muzikos ir meno mokyklų R. Kašponio vardo festivalis „Linksmasis pratimėlis“. Jame ne tik sėkmingai dalyvavo, bet ir puikiai pasirodė mūsų mokyklos įvairių specialybių I – IV klasių moksleiviai.
Solfedžio pamokos – tai daugybė galimybių bei įvairi patirtis vaikams, norintiems pažinti garsų pasaulį ir pabandyti jame atrasti tas skambančias gijas, kurias skleidžia muzika.

Sveikiname mūsų mokyklos dalyvius:
IEVĄ GELŽINYTĘ
LIEPĄ MASIULYTĘ
GRETĄ KALINSKAITĘ
DOMINYKĄ RINIŲ.

Dėkojame mokytojai Daivai Zakarienei!