Moksleivių konferencija „Mano instrumentas”

Šių metų lapkričio 28 d. mūsų mokykloje vyko Teorinių dalykų metodinės grupės organizuojama moksleivių konferencija „Mano instrumentas. Lietuvių liaudies instrumentai“. Renginio svečiai, klausydami pranešimų bei muzikavimo, galėjo įsitikinti, kokia plati yra lietuvių liaudies instrumentų, tapusių mūsų kultūros paveldo dalimi, įvairovė. Mokinių pranešimus papildė ir Lietuvių nacionalinių muzikos instrumentų metodinės grupės mokytojo Nikodemo Vaineikio archajiškų lietuvių liaudies instrumentų pristatymas. Konferencijos svečiai ne tik klausėsi pranešimų, bet ir aktyviai atsakinėjo į dalyvių užduodamus klausimus. Kanklės, ragai, džingulis, tabalai, birbynė, švilpynė, skrabalai… Apie šiuos ir kitus lietuvių liaudies instrumentus šiandien žinome dar daugiau!