Tarptautinis vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursas „Kalėdinis atvirukas“

Gruodžio 20 d. Lietuvos Respublikos Seime vyko tarptautinio vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkurso „Kalėdinis atvirukas“ laureatų apdovanojimo ceremonija. Iškilmingame renginyje koncertavo Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos Pučiamųjų instrumentų ir Akordeono metodinių grupių mokiniai: Vaiva Mironovaitė, Adelė Šerpytytė, Luknė Juraškaitė, Ūla Bučelytė (mokyt. Nijolė Vigelienė, Vilija Filmanavičienė, Marius Pupkovas).
Dalyvius pasveikino ir apdovanojimus įteikė Seimo Pirmininko pavaduotoja Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė ir konkurso komisijos pirmininkas, Vilniaus dailės akademijos Piešimo katedros  docentas skulptorius Gediminas Žuklys.

Iškilmingos ceremonijos dalyviai aplankė laureatų parodą ir buvo pakviesti į labai įdomią ir turiningą ekskursiją susipažinti su Lietuvos Respublikos Seimo istorija ir dabartimi.

Konkursą „Kalėdinis atvirukas“ kasmet organizuoja  Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (LMNŠC) kartu su Dailės mokytojų asociacija (DMA). Šiemet sulaukta daugiau nei tūkstančio atvirukų iš įvairių pasaulio šalių.

Parodos iniciatorė – Seimo Pirmininko pavaduotoja Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, kuratorė – LMNŠC Meninio ir kultūrinio ugdymo skyriaus metodininkė  Audronė Urbelionienė.

Renginio akimirkos:
Nuotraukų autorius- LMNŠC Meninio ir kultūrinio ugdymo skyriaus vedėjas, Algimantas Urbelionis, Robertas Zamaris.