Mokyklos bendruomenė tvarkė aplinką ir sodino gėles
Nuo šiandienos ryto mokyklos bendruomenė sodino gėles ir tvarkė mokyklos aplinką. Nors saulutė nelepino – netrūko geros nuotaikos ir entuziazmo. Ačiū visiems, prisidėjusiems prie aplinkos gražinimo!
Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.