Auksuolės Varkulevičienės knygos „Amerikietiškas stepas. Tap dance“ pristatymas ir mokyklos stepo šokių kolektyvo „JustTap“ koncertas

2024 m. balandžio 9 d. 18.00 val. Vilniaus B. Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos II a. Fojė vyks mokytojos Auksuolės Varkulevičienės metodinės knygos „Amerikietiškas stepas. Tap dance“ pristatymas ir mokyklos stepo šokių kolektyvo „JustTap“ koncertas.
Auksuolė – muzikologė (LMTA magistrė), žurnalistė (VU magistrė), pedagogė, amerikietiškojo stepo instruktorė ir atlikėja, atstovaujanti šio šokio kultūros tradiciją Lietuvoje ir užsienyje, B. Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokytoja, daugiau kaip prieš penkiolika metų pasinėrė į visame pasaulyje populiaraus Tap dance šokio studijas; sukaupusi daug metodinės medžiagos, praktinės stepo šokėjos bei mokytojos patirties – visu tuo pasidalino metodinėje knygoje „Amerikietiškas stepas. Tap dance“. Tai pirmasis leidinys lietuvių kalba apie amerikietišką stepą, jo istoriją, stepo šokio metodiką bei stepo šokio žodyną.
Metodinės knygos pristatymas ir koncertas – tai puiki galimybė iš arčiau ir giliau susipažinti su amerikietiško stepo šokiu.