Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokinių koncertai LR Seime

2024 m. sausio 12 d. ir sausio 13 d. LR Seime vyko koncertai, skirti Laisvės gynėjų dienai. Šiai progai Vilniaus B. Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokiniai ir mokytojai surengė du gražius koncertus, kur iš visos širdies su meile ir pagarba dainavo pačias gražiausias lietuviškas dainas ir atliko dvasingus klasikos kūrinius. Renginyje dalyvavo postfolkloro ansamblis „Šilo paukščiai” (vadovai Irma Asinavičienė ir Žilvinas Rukas), choras „Viva Voce” (vadovai Virginija Katinienė ir Raimondas Katinas, chormeisterė Elvyra Pliopienė, koncertmeisterė Dalia Šakenytė), mokytojos Agnės Stančikaitės solistai ir ansambliai, choras „Andante” (vadovė Auksė Stankevičienė, chormeisterė Regina Pažusienė, koncertmeisterė Patricija Sulžickytė), smuikininkų ansamblis (vadovės Irina Kirzner ir Vilma Vytienė), mokytojų Ernesto Ramelio, Jono Armono, Violetos Tamašauskienės, Loretos Pugačiukienės mokiniai. Solistams talkino koncertmeisterės: Vaiva Blažienė, Audra Telksnytės, Laima Tamošiūnienė, Upė Baravykaitė (mokyt. Jurga Silickienė).