Valstybės kūrėjai skamba eilėse

Gegužės 22 d. Seimo Didžiajame kieme surengta poezijos popietė „Valstybės kūrėjai skamba eilėse“. Eilėraščius, skirtus iškilioms Lietuvos asmenybėms, skaitė Seimo nariai, koncertavo Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokytojai ir mokiniai: trombonų ansamblis (Dominykas Zubrys, Gabrielius Vinickas, Teodoras Vykintas Ramanauskas, Pijus Žakas, Motiejus Žakas), akordeonų kvintetas (mokytojas Tautvydas Jurkša, mokiniai: Simas Gegužis, Rusnė Pilataitė, Vaiva Karčiauskaitė, Mantas Cipkus), mokytoja Aistė Bružaitė, mokytojas Egidijus Ališauskas, mokinė Akvilė Ališauskaitė ir Lukas Ališauskas (mokytoja Sonata Kudžmienė), koncertmeisterė Judita Ūksaitė.

Dalinamės gražiomis akimirkomis iš renginio:

Seimo kanceliarijos nuotr. (autorė Viktoriia Chorna)