Gegužės mėn.23 dieną vyko vokalo metodinės grupės mokytojų Laimos Domikaitės ir Reginos Burakauskienės,koncertmeisteris Vincenzo De Martino ,mokytojos Snieguolės Kliunkienės (b.fortepijonas) ir Elenos Musteikienės (fleita) mokinių koncertas BISTRAMPOLIO dvare.
Koncertas vyko 1855 metais įkurto,neoklasicistinio stiliaus dvaro menėje.Po koncerto atlikėjai buvo palydėti gausiais aplodismentais ir pasveikinti dvaro valdytojo,kunigo Rimanto Gudelio.
Po pietų dvaro bibliotekos salėje , kunigas Rimantas pravedė įspūdingą ekskursiją po dvaro rūmus.išgirdome daug įdomių istorijų apie knygnešius,dvare gyvenusius žmones…
Puikios nuotaikos lydimi nukeliavome į gyvūnų ūkį,kur maloniai praleidome laiką.
Esame pamaloninti ir labai dėkingi kunigui RimantuiGudeliui,vadybininkei Kristinai Kriugiškienei, p.Linai Udrienei,bei visiems taip gausiai (net 90 žmonių) dalyvavusiems moksleivių artimiesiems.


