Koncertas „O aš jau muzikuoju”

Maloniai kviečiame kovo 17 dieną 18 valandą į džiazo ir populiariosios muzikos metodinės grupės pirmokų koncertą „O aš jau muzikuoju”. Pasidžiaukime atlikėjų  pirmais smagiais žingsneliais į stebuklingą muzikos šalį.