Maloniai kviečiame kovo 17 dieną 18 valandą į džiazo ir populiariosios muzikos metodinės grupės pirmokų koncertą „O aš jau muzikuoju”. Pasidžiaukime atlikėjų pirmais smagiais žingsneliais į stebuklingą muzikos šalį.
Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.