Pučiamųjų instrumentų solistų ir ansamblių festivalis „Vėjo garsai 2023”

Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla
Vilniaus miesto solistų ir ansamblių festivalis
„VĖJO GARSAI 2023”

Festivalis „Vėjo Garsai 2023” – tai šventė, skirta pučiamųjų instrumentų solistams, ansambliams bei jų mokytojams ir tėveliams. Šis unikalus renginys pritraukė talentingus pučiamųjų instrumentų atlikėjus iš įvairių Vilniaus miesto muzikos ir meno mokyklų.
Šventė vyko Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos vargonų salėje, kurios nuostabi akustika leido jauniesiems atlikėjams atskleisti savo grojimo įgūdžius ir kūrybinį potencialą. Festivalio scenoje skambėjo įvairiausi pučiamųjų instrumentų garsai, kurie kiekvienam ansambliui suteikė unikalų skambesį ir stilių.
„Vėjo Garsai 2023” – tai ne tik muzikinis įvykis, bet ir draugystės bei kultūrinių mainų erdvė. Jaunieji atlikėjai turėjo galimybę dalintis savo muzikiniais patyrimais ir pažinti vienas kitą, taip sukurdami naujus tarpusavio ryšius. Festivalio dalyviai, įkvėpti vėjo, kuris nešė muzikinius garsus, paliko šventę su įsimintina patirtimi ir įkvepiančiomis istorijomis. Festivalis atnešė ne tik muziką, bet ir stiprią bendruomenės dvasią, kuri ateityje tik augs ir plėsis.

Teksto autorius-mokytojas Giedrius Steponaitis

PROGRAMA
  I dalis

  II dalis