Koncertas „Gera augti”, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimui

2023 m. kovo 5 d. 15 val. Šv. Arkangelo Rapolo bažnyčioje Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos Liaudies instrumentų metodinė grupė organizuoja tradicinį koncertą, skirtą artėjančiai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Vienybės, ryžto ir tikėjimo laisve kupini mokytojai ir moksleiviai nuostabioje barokinėje šventovėje klausytojams pristatys gražią lietuvių ir užsienio šalių šalių kompozitorių programą. Koncerte dalyvaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokytojų Vytauto Kiminiaus, Irmos Asinavičienės, Aistės Bružaitės, Danguolės Daugilienės, Vilmos Šakalytės, Arūno Valiulio, Sonatos Kudžmienės mokiniai, mokyklos kolektyvai: instrumentinis trio (mokytojai Jolita Matkienė, Marius Pupkovas, Šarūnė Versockienė), tautinių instrumentų ansamblis „Jievarėlis” (vad. L. Venslovienė, V. Kiminius), postfolkloro ansamblis „Šilo paukščiai” (vad. I. Asinavičienė, Ž. Rukas). Koncertmeisterės – Vaiva Blažienė, Lijana Venslovienė, Dalia Šakenytė, Sonata Alšauskaitė. Koncerte pasirodys ir svečiai – Vilniaus Filaretų pradinės mokyklos mergaičių vokalinis ansamblis (vadovė Irma Asinavičienė), berniukų choras „Sonantem“ (vadovė Ausma Sakalauskaitė). Koncertą veda Irma Asinavičienė.