Mokytojos Jelenos Augaitienės mokinių koncertas

Paskutinį gegužės sekmadienį Trakų Vokės rūmų menėje įvyko Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokytojos Jelenos Augaitienės mokinių koncertas. Šioje nuostabioje aplinkoje, gamtos apsuptyje, po nuostabaus grožio rūmų skliautais nuskambėjo paskutiniai šių mokslo metų akordai. J. S. Bacho, A. Dvořáko, J. Sibelijaus muzikos garsais jaunieji pianistai apibendrino metų veiklos rezultatus, pasiekimus, džiaugsmus ir iššūkius. Kartu su mokytojos Jelenos Augaitienės mokiniais koncerte dalyvavo ir jų draugai – mokytojų Tatjanos Kuc, Irinos Kirzner ir Albino Guželio jaunieji muzikantai. Klausytojai visiems atlikėjams dosniai dovanojo gausius aplodismentus.

Atvykę moksleiviai ir jų tėveliai buvo supažindinti su kultūros paveldu – Trakų Vokės dvaro sodyba, kurios istorija siejama su grafais Tiškevičiais. Ekskursijos lankytojai turėjo progą susipažinti su dvaro puošmena – nuostabiu išpuoselėtu parku, iš kurio atsiveria nuostabus kraštovaizdis.

Po koncerto atlikėjai ir jų tėveliai vaišinosi, bendravo ir dalinosi įspūdžiais. Koncertą surengti padėjo renginio rėmėjas – Pomėgių lavinimo centras ,,Atrask save“, kurio dėka mokiniai galėjo koncertuoti šioje nuostabioje salėje ir pasijusti istorijos bei kultūros dalimi.

Ši muzikinė popietė tapo nuostabia švente visiems jos dalyviams.