Lauros Marijos Šalkauskienės paroda „Tuštumos melodija”

Spalio 25 dieną II-ojo aukšto foje buvo atidaryta Lauros Marijos Šalkauskienės grafikos darbų paroda intriguojančiu, paslaptingu, bet kartu ir muzikaliu pavadinimu „Tuštumos melodija“.

Parodos autorę, gausiai susirinkusius mokytojus, moksleivius ir svečius pasveikino Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos direktorė Irena Karsokienė, kuri pasidžiaugė, jog buvę auklėtiniai grįžta į mokyklą ir dalinasi savo kūryba. Direktorė išreiškė viltį, jog ši buvusios mūsų mokyklos mokinės paroda taps gražia tradicija.

Apsilankę parodos atidaryme turėjo puikią progą pabendrauti su grafike Laura Marija Šalkauskiene, sužinoti apie jos naudojamą oforto, mecotintos techniką, tokią nepaprastą parodos temą – tuštumą, kaip priešpriešą tarp ramybės ir besaikio vartojimo. Autorei tuštuma – tai kaip indas su vandeniu, gyvybės eliksyras. Mūsų šiandieniniame gyvenime grafikė pasigenda paprasto natūralumo be patoso, didybės ar susireikšminimo.

Parodos atidaryme koncertavo Luknė Juraškaitė ( mokytojas Marius Pupkovas), Uršulė Dačinskaitė (mokytoja Laima Domikaitė, koncertmeisteris Vincenzo De Martino), mokytojo Laimono Bilevičiaus moksleivių mušamųjų grupė.