Chorų festivalis „Dainų mozaika”

Gegužės 14 d. karštą sekmadienio popietę, choras „Andante“ (vadovė. A. Stankevičienė, chormeisterė J. Šarkuvienė, koncertmeisterė V. Sulžicka) dalyvavo Lietuvos vaikų chorų festivalyje, skirtame Vilniaus 700 gimtadieniui „Dainų mozaika“  Šv. Kortynos bažnyčioje.  Skambėjo 25 chorų gražiausios dainos skirtos Vilniui.

Įspūdingame renginyje, choras „Andante“ užkūrė tikrą šou. Nuostabi šv. Kotrynos bažnyčia skambėjo, aidėjo, pliauškėjo nuo choro atliekamų dainų ir žiūrovų aplodismentų. Pasirodymo kulminacija tapo Sofijos ir Gabrielės solo, bei būgnininko Sauliaus pašėlęs pritarimas. Visa publika linguodama plojo į taktą. Puiki nuotaika, teigiamos emocijos ir supratimas, kad tavęs klausosi ir tau ploja – tai didžiausia  motyvacija vaikams.