Akvilės pirmasis koncertas

2020 m. spalio 15 d. Muzikos svetainėje įvyko  Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos 5-erių mokinės Akvilės Ališauskaitės koncertas pavadinimu „AKVILĖS  PIMASIS KONCERTAS”. Akvilės mokytoja – Sonata Kudžmienė. Koncerte dalyvavo Akvilės šeima: mama Aistė Bružaitė, tėtis Egidijus Ališauskas, brolis Lukas Ališauskas, taip pat koncertmeisterė Judita Ūksaitė ir kanklininkės LMTA strudentės: Ūla Paliokaitė, Aušrinė Ulinskaitė ir Viktorija Gečaitė. Mažoji rečitalio dalyvė atliko 10 solinių dainelių ir buvo įvertinta bei pastebėta Lietuvos vaikų rekordų knygos atstovų.

Akvilė Ališauskaitė įrašyta į Lietuvos vaikų rekordų knygą kaip Jauniausia rečitalio dalyvė.

Sveikiname Akvilę!!!

Kviečiame pasidžiaugti koncerto akimirkomis užfiksuotomis fotografo Dmitrij Matvejev.