Postfolkloro ansamblis „Šilo paukščiai”

VADOVĖ – IRMA ASINAVIČIENĖ 

Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos postfolkloro ansamblis „Šilo paukščiai“ įkurtas liaudies instrumentų metodinės grupės 2012–2013 mokslo metais. Ansamblio vadovė – Irma Asinavičienė. „Šilo paukščių“ repertuare – gražiausios įvairių Lietuvos regionų dainų melodijos, išpuoštos autentinių ir ištobulintų lietuvių liaudies instrumentų aranžuotėmis, nevengiant ir klasikinių instrumentų: gitaros, smuiko ir pan.

Nuo 2014-2015 mokslo metų ansamblio instrumentinės grupės vadovas – mokytojas Žilvinas Rukas.

Ansamblyje muzikuoja liaudies instrumentų skyriaus 1–4 klasių mokiniai, nors laukiami ir kitų mokyklos skyrių moksleiviai.

„Šilo paukščiai“ vyksta į edukacines išvykas, aktyviai koncertuoja įvairiuose Vilniaus bendruomenių renginiuose, konferencijose, dalyvavo Respublikiniame festivalyje „Pavasario sutartinė“, iškilmingame renginyje „Nacionalinių vertybių apdovanojimai“ Vilniaus rotušėje.