Vokalo metodinės grupės koncertas-edukacija Lietuvos etnokosmologijos muziejuje

Rugsėjo 10 dieną, pasitinkant naujus mokslo metus, vokalo metodinės grupės mokytojų Laimos Domikaitės, Reginos Šilinskaitės ir Raimondos Tallat-Kelpšaitės mokiniai sukvietė klausytojus į koncertą. Renginys vyko įspūdingoje erdvėje – Lietuvos etnokosmologijos muziejaus bokšte. Taip arti žvaigždžių ko gero dar nebuvome! Džiugu, kad prieš koncertą atlikėjus ir jų tėvelius pasitiko gidas, kuris pravedė įsimintiną ekskursiją. Per požeminę muziejaus galeriją, tarsi mitologinio medžio šaknis, yra kylama aukštyn. Penkiose salėse pristatomi žmonijos ryšiai su kosminiu pasauliu, senieji kalendoriai, astronomija, kosmonautika, nežemiškos gyvybės paieška. Po ekskursijos kilome į apžvalgos aikštelę, įrengtą 30 metrų aukštyje, iš kurios atsiveria įspūdingas vaizdas : matomi 6 ežerai, Labanoro girios panorama, kalendorinis akmenų ratas. Štai tokioje magiškoje vietoje koncertavo jaunieji vokalistai. Jiems akompanavo Gytis Cinauskas ir Vincenzo De Martino. Už karštus aplodismentus dėkojame gausiai susirinkusiai publikai, o už prasmingai ir įdomiai praleistą tokią gražią dieną – koncerto organizatorei Reginai Šilinskaitei – Burakauskienei.

Tikiuosi, kad šis puikus renginys taps tradiciniu ir dalinuosi vaizdais, kuriuos pavyko užfiksuoti.