SVEIKINAME XI tarptautinio jaunųjų atlikėjų kamerinės ir džiazo muzikos festivalio – konkurso „SĄSKAMBIAI – 2023“ nugalėtojus!

The 11th INTERNATIONAL FESTIVAL-COMPETITION SĄSKAMBIAI-2023 OF YOUNG PERFORMERS OF CHAMBER AND JAZZ MUSIC ENSEMBLES

NUGALĖTOJAI / THE WINNERS

Kovo 31 ir balandžio 1 dienomis vyko XI tarptautinis jaunųjų atlikėjų kamerinės ir džiazo muzikos festivalis-konkursas „Sąskambiai – 2023“ . Konkurse varžėsi mokiniai iš Lietuvos ir užsienio.
Festivalio-konkurso dalyviai nepaliko abejingų nei klausytojų, nei konkurso vertinimo komisijos. Kiekvienas ansamblis žavėjo savo profesionalumu, skambėjimu, puikiu pasiruošimu. Nestigo gražios muzikos, dalyvių jaudulio, gerų emocijų. Konkurso vertinimo komisija įvertino geriausiai pasirodžiusius laureato ir diplomanto diplomais. Festivalio-konkurso metu  (balandžio 1 d.) surengtas ir tarptautinis seminaras ,,Ansamblinio muzikavimo  reikšmė jaunojo muziko ugdyme meniniu ir psichologiniu aspektu”. Pranešimus skaitė lektoriai: Kęstutis Vaiginis, Tomas Kutavičius, Gunta Melbarde, Birutė Asevičiūtė, Donaldas Duškinas, Domantas Milius.