„SĄSKAMBIAI – 2023“ Metodinis seminaras

Methodological Lecture

Kviečiame dalyvauti tarptautiniame seminare ,,Ansamblinio muzikavimo reikšmė jaunojo muziko ugdyme meniniu ir psichologiniu aspektu”, kuris vyks 2023 m. balandžio 1 d. nuo 9.50 val. Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje (207 klasėje) ir Zoom platformoje.

Seminaras aktualus ansamblinio muzikavimo tradicijų puoselėjimui, sceninės patirties, artistiškumo ir meistriškumo ugdymui, mokinių meninės saviraiškos, kūrybinės iniciatyvos, atsakomybės ir atlikimo džiaugsmo skatinimui, muzikos pedagogų bendravimui ir bendradarbiavimui, jų dalykinių ir bendrųjų kompetencijų tobulinimui.

Seminare išgirsite šiuos pranešimus:

• ,,Ansamblinio muzikavimo reikšmė jaunųjų muzikantų meninei ir psichologinei raidai“, lektorė Gunta Melbarde

• ,,Ansamblinio muzikavimo specifika“, lektorė Birutė Asevičiūtė

• ,,Improvizacijos ištakos ir jos praktika kultūriniame kontekste“, lektorius Tomas Kutavičius

• ,,Džiazo improvizacijos pagrindai, dermės ir ritmika improvizacinėje muzikoje“, lektorius Kęstutis Vaiginis

• ,,Įtaigus viešasis kalbėjimas ir auditorijos valdymas“, lektorius Donaldas Duškinas

• ,,Demokratinis ugdymas muzikos mokykloje: nuo atkūrimo iki kūrimo. Kajaus Mačikūno atvejis“, lektorius Domantas Milius

Išduodami LMTA KKC pažymėjimai (būtina registracija). Mokestis už pažymėjimą 5 Eur. Rekvizitai nurodyti registracijos nuorodoje:

Pagarbiai
Renginio organizatoriai