Stovykla-muzikos festivalis „Breeze“ pajūryje!

Tai 10 dienų stovykla skirta 10–18 metų moksleiviams mylintiems muziką!
Laukia išskirtinis VAIKŲ IR JAUNIMO meno renginys, kuriame visi turės galimybę atskleisti savo talentus, vedami geriausių savo srities profesionalų.
Grupėse, atsižvelgiant į jūsų poreikius, norus, gebėjimus, galėsi praktikuoti pasirinktą meno formą. Dainininkai, muzikantai, kūrėjai sudarys įvairiapusišką mokytojų komandą, kurie perduos tau savo žinias, patirtį bei įkvėps kurti.
Sukursime erdvę sceniniams pasirodymams. Paskutinę stovyklos dieną vyks festivalio baigiamasis koncertas. Profesionalioje scenoje atskleisdamas savo talentą galėsi pasijusti žvaigžde. Į koncertą kviesime tėvelius, bendruomenę. Ši stovykla – tai kūrybinė erdvė, kurioje dalyviai augs, dalinsis patirtimi ir įkvėps vieni kitus kurti.
Įsikvėpk pajūryje su scenos žvaigždėmis:  Ieva Zasimauskaite, Jurga Šeidukyte, Jurgiu Bruzga, renginių vedėjumi Remigijumi Žiogu, grupės “Kitava” lyderiais Rasa ir Kęstučiu, profesionalia “Žuvėdros” šokėja Valdone Mažeikyte!

Liepos 30d. – rugpjūčio 8d. mūsų laukia:

Profesionalūs muzikos mokytojai
Įkvepiantys svečiai
Įvairių stilių muzika
Lazerių šou, diskotekos
Pajūrio pramogos
Vakarai prie laužo
Smagiausi vakariniai renginiai
Saulėlydžiai nuo gražiausių pajūrio skardžių
Komandiniai žaidimai
FESTIVALIS!

Tavo kelialapis į stovyklą čia: https://stovyklospajuryje.lt/stovykla/muzikos/
Susitikime vasarą PAJŪRYJE!