Koncertas „Pavasario garsai”

Pavasario žiedais pasipuošusioje Jašiūnų Balinskių dvaro rūmų salėje nuaidėjo koncertas „Pavasario garsai“ – šiltas, jautrus ir spalvingas Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokinių muzikinis susitikimas su klausytojais. Įvairių epochų kūriniai pripildė dvaro erdves jaunatviško jautrumo, kūrybos ir augančio meistriškumo. Šis koncertas buvo ne tik muzikinė popietė, bet ir simbolinis sustojimas prieš vasaros pradžią – su dėkingumu mokytojams, tėvams ir jauniesiems muzikantams už jų darbą, kantrybę bei meilę muzikai.