Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla su savo socialiniais partneriais švenčia tarptautinę vaikų gynimo dieną

Birželio 1-ąją dieną pasitikome ne tik mus džiuginančią kalendorinę vasarą, tačiau dar ir garsiai bei linksmai, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje, šventėme Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Socialinių partnerių renginyje „Po saulelę į širdelę“ nuo pat ryto rinkosi gausus būrys renginio dalyvių, žiūrovų. Pradžioje vyko edukacija, kurioje vaikai, skambant muzikai ir šokant šokėjams, piešė, darė darbelius. Po edukacijos, Didžiojoje salėje, vyko šventinis koncertas. Netrūko geros nuotaikos, kiekvienas pasirodymas sulaukė daugybės aplodismentų. Ačiū visiems dalyviams ir dalinamės šio renginio akimirkomis.