Koncertas „Giesmė Lietuvai”

Vasario 9 d. Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje įvyko koncertas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti, kuriame dalyvavo Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokytojai ir mokiniai.

Trombonų kvartetas, kuriame grojo Dominykas Zubrys, Gabrielius Vinickas, Teodoras Ramanauskas, Leonas Kučinskas ( mokyt. Algirdas Šuminas) paskelbė koncerto pradžią ir labai jautriai atliko savo programą.

Su malonumu ir pasigėrėjimu klausėmės akordeonistės Ūlos Bučelytės ( mokyt. Nijolė Vigelienė), violončelistės Marijos Sokolovos ( mokyt. Jonas Armonas ,) styginių kvarteto, kuriame grojo Justina Korsun, Gabrielė Miškinytė, Gretė Karvelytė ir Marija Sokolova (mokyt. Ingrida Grigaitienė, Aušra Vileikienė, Jonas Armonas) atliekamų kūrinių.

Koncerte skambėjo arijos, išraiškingai atliktos solisčių Rugilės Klimaitytės ( mokyt. Laima Domikaitė, koncertm. Vincenzo de Martino) Beatričės Ališauskaitės, Ewos Ravluševič, Augustės Rutkauskaitės (mokyt. Raimonda Tallat-Kelpšaitė, koncertm. Gytis Cinauskas).

Visiems džiaugsmo suteikė pirmos klasės jaunučių choro atliekamos giesmės (vadovė Jurgita Šarkuvienė, chormeisterė Natalija Krupavičiūtė, koncertm. Eglė Kasteckaitė).

Po koncerto žodį tarė klebonas monsinjoras Vojciech Gorlicki, kuris pasidžiaugė mokinių ir mokytojų nuoširdžiu muzikavimu.

Tegul visada skamba muzika laisvai ir nepriklausomai Lietuvai!